Materiały

W stałej ofercie posiadamy materiały budowlane sprawdzonych producentów. Poniżej zamieszczamy część naszej oferty. W sprawie dostepności i cen konkretnych wzorów i kolorów (nawet jeżeli poszukiwanego produktu nie ma w tej chwili na stronie) prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasz główny skład mieści się w Radomiu, ale dostarczamy materiały na dachy w Warszawie, Komorowie, Pruszkowie, Grójcu, Białobrzegach, Warce, Zwoleniu, Pruszkowie, Piastowie, Kozienicach, Puławach, Radomiu i nie tylko. Przy zakupie całego dachu proponujemy darmowy transport w ograniczonej strefie od naszego składu w Radomiu. Oferujemy transport zakupionych u nas materiałów na terenie całego kraju (ustalany indywidualnie) oraz możliwość odbioru materiału własnym transportem. Zapraszamy do odwiedzenia działu “Promocje” w celu zapoznania się z aktualną ofertą rabatów.

Oferujemy możliwość zakupu materiałów z usługą montażu 8% VAT.
Powołaj się na stronę internetową – dostaniesz rabat!

Dachówka ceramiczna i cementowa

Dachówka to najbardziej klasyczne i najczęściej wybierane pokrycie dachowe. Czynnikiem decydującym są tu z pewnością walory estetyczne oraz trwałość szacowana na około 100 lat dla dachówek ceramicznych i około 65 lat dla dachówek cementowych. Polecamy dachówki sprawdzonych marek:

BraasCreatonEuronitRobenKoramicRuppCeramika

Blachodachówka

Blachodachówka to tani i lekki materiał na pokrycie dachu. Jej trwałość szacuje się na około 50 lat. Jednym z głównych czynników dużej popularności blachodachówki jest mnogość wzorów i kolorów. Polecamy blachodachówki najlepszych firm: Bratex (huty SSAB i Voestalpine), Finnish Profile (huty SSAB i Arcelor), BUDMAT (huty SSAB i Arcelor), Thyssen Krupp, Blachprofil 2 (huty Thyssen Krupp i Arcelor) oraz Plannja (huty Plannja i SSAB).

BratexFinish Profiles

PlannjaRuukkilogo budmatThyssen Krupp

 

Blacha płaska

Niezbędna przy obróbkach blacharskich, kryciu garaży, konstrukcji hal i innych. W stałej sprzedaży posiadamy hurtowe ilości. Przy zamówieniach powyżej 100 arkuszy oferujemy możliwość indywidualnej negocjacji cen.

Okna dachowe i elewacyjne

Okna to znakomity sposób na doświetlenie pomieszczeń. Niezależnie czy mówimy o dużym oknie tarasowym, czy małym oknie połaciowym dobrej jakości, solidnie zamontowane okno posiada nie tylko walory użytkowe – jest również, a może przede wszystkim, elementem wpływającym na estetykę naszego domu. W trosce o satysfakcję naszych klientów polecamy okna najlepszych producentów:

FakroOkpolRotoVelux

Rynny

Oferujemy pełną gamę produktów niezbędnych do skutecznego odprowadzenia wody z dachu. Szeroki wachlarz produktów pozwoli dobrać odpowiednie rynny i rury spustowe do każdego rodzaju i koloru pokrycia. Oferujemy sprawdzone produkty firm:

WavinGalecoGamrat Bryza

Więźby dachowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również więźby dachowe w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu macie możliwość zamówienia kompletnego dachu w jednym miejscu. Takie zamównienie podlega oczywiście indywidualnym negocjacjom. Przy zakupie całego dachu oferujemy korzystne rabaty.

Materiały budowlane

Oprócz pokryć dachowych oferujemy inne materiały budowlane. Jeżeli poszukują Państwo styropianu, wełny mineralnej, czy innych prosimy o kontakt. Oferujemy transport zakupionych u nas materiałów na terenie całego kraju.

Powołaj się na stronę internetową – dostaniesz rabat!